PL | EN

MARTA GRUDZIEŃSKA – LEWANDOWSKA

Tłumacz przysięgły języka angielskiego wpisany na listę tłumaczy przysięgłych prowadzoną przez Ministerstwo Sprawiedliwości RP.

WYKSZTAŁCENIE

Jestem absolwentką Instytutu Anglistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W 1995 r. ukończyłam 5-letnie studia magisterskie. Studiowałam również na Wydziale Ekonomii UW w ramach indywidualnego toku studiów.

UPRAWNIENIA ZAWODOWE

Od 1997 roku jestem tłumaczem przysięgłym języka angielskiego wpisanym na listę tłumaczy przysięgłych prowadzoną przez Ministerstwo Sprawiedliwości RP.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Przez 19 lat pracowałam jako tłumacz języka angielskiego w kancelarii Sołtysiński Kawecki & Szlęzak Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Sp. Kom. Przez półtora roku byłam Kierownikiem Zespołu Tłumaczy SK&S. 

Posiadam ponad dwuletnie doświadczenie w pracy w dziale tłumaczeń Coopers & Lybrand Sp. z o.o. (obecnie PriceWaterhouseCoopers). Wykonywałam tłumaczenia pisemne i ustne na zlecenie Banku Handlowego w Warszawie S.A. 

Świadczę również usługi tłumaczeniowe na rzecz Komisji Europejskiej. Znalazłam się w gronie zwycięzców Przetargu na tłumaczenie dokumentów Unii Europejskiej w dziedzinie ekonomii, finansów i statystyki z języka angielskiego (2009 r.). Moja oferta w Przetargu na tłumaczenie dokumentów UE z j. angielskiego na j. polski oraz z j. polskiego na j. angielski (2015 r.) została ponownie zakwalifikowana do zawarcia kontraktu.

e-mail: marta.grudzienska@translatelaw.pl

telefon: 603 959 945