PL | EN

Marta Grudzieńska-Lewandowska
Dorota Banytka
Ewa Dondziłło
Tłumaczki przysięgłe

Jesteśmy butikowym zespołem tłumaczy języka angielskiego oferującym eleganckie rozwiązania w zakresie przekładu dokumentów w następujących dziedzinach: prawo spółek, fuzje i przejęcia, prawo konkurencji, prawo antymonopolowe, prawo pracy, nieruchomości i inwestycje budowlane, inwestycje infrastrukturalne, własność intelektualna, własność przemysłowa, podatki, rozwiązywanie sporów, procesy sądowe i arbitraż międzynarodowy, prawo pomocy publicznej, prawo zamówień publicznych, papiery wartościowe i rynki kapitałowe, bankowość, finanse, rachunkowość, prawo farmaceutyczne oraz technologie informacyjne.

 

 

W skład naszego zespołu wchodzą trzy tłumaczki przysięgłe języka angielskiego z 20-letnim doświadczeniem w zakresie przekładu tekstów prawnych i finansowych. Dokumenty tłumaczymy i redagujemy osobiście. Tłumacząc dokumenty uwzględniamy indywidualne potrzeby i wymagania naszych Klientów. Współpracując z nami korzystacie Państwo z ponad 15-letniego doświadczenia translatorskiego każdej z nas zdobytego w wiodącej polskiej kancelarii prawnej – Sołtysiński, Kawecki & Szlęzak Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka Komandytowa oraz kilkuletniego doświadczenia nabytego w firmach audytorskich tzw. „Wielkiej Czwórki” (PwC, KPMG, EY). Gwarantujemy najwyższą jakość, niezawodność, poufność oraz terminowość.

NASZ ZESPÓŁ

REFERENCJE

sks
Sołtysiński, Kawecki & Szlęzak

Translation services provided by Ms. Marta Grudzieńska-Lewandowska have always been of a very high quality.

sks
Sołtysiński Kawecki & Szlęzak

Niniejszym potwierdzam, że Pani Marta Grudzieńska-Lewandowska pracowała w firmie Sołtysiński Kawecki & Szlęzak - Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka Komandytowa w okresie od 1 września 1996 r. do 30 września 2015 r. na stanowisku tłumacza języka angielskiego.

Natychmiastowa wycena

Prosimy o przesłanie dokumentu do tłumaczenia na adres kontakt@transtalelaw.pl. Wycenimy tłumaczenie najszybciej jak to możliwe.

ZOBACZ CENNIK

KONTAKT

TranslateLaw

Marta Grudzieńska-Lewandowska, 603 959 945
Dorota Banytka, 601 531 431
Ewa Dondziłło, 605 206 264E-mail: kontakt@translatelaw.pl

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko
E-mail (wymagane)
Telefon (wymagane)
Temat
Wiadomość